Rehabilitace AKTIV - Hradec Králové

Rehabilitační masáže

 

Léčebná rehabilitace je prováděna na základě doporučení od obvodního lékaře, ortopeda, neurologa nebo chirurga. Léčbu určuje rehabilitační lékař, který je přítomen na pracovišti Rehabilitace Aktiv dle objednávky. Pracoviště má smlouvy se všemi pojištovnami (Všeobecná zdraotvní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Česká průmyslová pojišťovan a Zaměstnanecká pojišťovna Škoda).

Naší specializací je především rehabilitace pacientů s pohybovým onemocněním, po úrazech a operacích. Využíváme léčebné tělesné výchovy, elektroléčebné procedury, masáže dle ordinace rehabilitačního lékaře.

Novinky

 

Fyzioterapeut

Volná pozice na fyzioterapeuta, nástup je možný ihned. Pro více informaci volejte 604 683 523.

 

Kraniosakrální terapie


Kraniosakrální terapie je velmi jemná metoda velmi příznivě ovlivňující Váš psychický i fyzický stav, při níž se odstraňují blokády, které brání pravidelným pohybům části Vašeho těla v jejich rytmu. Kraniosakrální terapie (cranio = lebka a sacrum = křížová kost) vylaďuje rytmus, který pulzuje hluboko uvnitř Vašeho fyziologického systému. Stav rytmu ovlivňuje Vaše pohybové funkce, myšlení i emoce. V kraniosakrální terapii věnujeme pozornost rozpouštění blokád uložených v tkáních (svaly, vaziva, klouby, kosti), uvolňování napětí, starých vzpomínek a traumat uložených v těle.

Kraniosakrální terapie nabízí také somato-emocionální uvolnění a tím osvobození se od následků minulých zranění a negativních zkušeností, které vznikají v důsledku přetížení, úrazu nebo silného emočního vypětí. Během ošetření se v kraniosakrální terapii používá doteku rukou pro vnímání kraniosakrálního rytmu a jemnými technikami se podpoří jeho harmonické plynutí a celkové uvolnění těla i mysli. Provádí se na lehátku v pohodlném oblečení.
 Kranio-Sakralni terapie-1

 

Kraniosakrální terapie - velmi jemná metoda je účinná, máte-li:

  • psychické nebo fyzické napětí, stres, poruchy koncentrace, autismus, dyslexie, podpora při léčbě závislostí
  • bolesti zad, hlavy a krku, skolióza, bolesti žaludku a břicha, problémy s dechem, bolesti kloubů
  • problémy se zrakem a sluchem, zvonění v uších, záněty, záněty dutin, šilhavost, tiky
  • nespavost, úzkosti, deprese, emoční nestabilita, hyperaktivita, chronická únava, traumata po nehodě

 

Dále při:

  • posílení celkové imunity organismu, životní vitality a libida, pomáhá při problémech s otěhotněním, impotencí
  • poúrazových a pooperačních ošetřeních, ošetření lebky novorozenců
  • potížích v oblasti čelistí, skřípání zubů
  • autismu
  • metoda je relaxační až meditativní, podporuje proces osobního růstu
 Kranio-Sakralni terapie-2
 

CENA:

    500,- Kč


OBJEDNÁVKA:

Objednat se můžete telefonicky na čísle 734 305 891, nebo pomocí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

RYCHLÉ KONTAKTY

Rehlabiliace AKTIV, s.r.o.
Mánesová 808
500 02 Hradec Králové
Tel.: +420 734 30 58 91
info@rehabilitace-aktiv.cz

TOPlist